Podporované telefony

Android: pro bezproblémovou funkčnost aplikace CryptoCult je vyžadována verze systému Android 4.2.2 nebo novější a operační paměť o velikosti 1 GB nebo větší.

Ačkoli aplikace CryptoCult je funkční na všech telefonech splňujících výše uvedené parametry, jednotlivé modely telefonů se mohou lišit komfortem používání, především pak kvalitou odesílaného zvuku. Níže proto naleznete seznam telefonů, na kterých byl CryptoCult testován, a naše doporučení.

BlackBerry: aplikace CryptoCult je funkční na telefonech se systémem BlackBerry 10 verze 10.2.1 nebo novější. Přehled testovaných modelů naleznete v tabulce níže.

Symbian: aplikace CryptoCult je funkční na telefonech se systémem Symbian S60 3rd FP1, Symbian S60 3rd FP2, Symbian S60 5th a Symbian^3. Přehled testovaných modelů rovněž naleznete v tabulce níže.

Vzhledem tomu, že podpora operačního systému Symbian byla společností Nokia ukončena, nebude bez odborných znalostí možná instalace nových verzí aplikace či její aktualizace. Instalaci i aktualizace jsme ale schopni zajistit.

Testované telefony

★★★ Doporučujeme,
★★☆ lze použít, může se vyskytnout zhoršená kvalita zvuku v některých režimech,
★☆☆ nedoporučujeme, kvalita zvuku je neuspokojivá.

BlackBerry
Q5★★☆
Q10★☆☆
Z10★☆☆
CAT
B15★★☆
HTC
One S★☆☆
One X★☆☆
One X+★★★
Huawei
Ascend G6★★★
LG
G2★☆☆
Nexus 4★★☆
Nexus 5★★★
Optimus 4X HD★☆☆
Motorola
Droid RAZR XT910★☆☆
Nokia
C5★★★
E52★★★
E6★★★
Samsung
Galaxy Note 2★☆☆
Galaxy Note 3★★☆
Galaxy S III★★☆
Galaxy S III mini★★☆
Galaxy S4★★☆
Galaxy S4 mini★★☆
Galaxy S5mini★★☆
Sony
Xperia M2★★★
Xperia T★★★
Xperia Z★★★
Xperia Z1★★★
Xperia Z1 Compact★★★